Rozhodčí

Jaroslava Podmolová (Česká republika)  

 

 

Mikhail Kirillov (Rusko)  

S agility začal roku 1994. Od roku 2015 se stal rozhodčím. Posuzoval mistrovské soutěže Ruska, Euroasie, mistrovství Ukrajiny, Běloruska, kvalifikace České republiky na mistrovství světa v roce 2010, European Open 2010, Moravia Open 2014 a soutěže na Slovensku.

 

 

Anthony Clarke (Velká Británie)  

Anthony Clarke je známý jako jeden z nejlepších trenérů a soutěžících ve Velké Británii. Má 15 let zkušeností práce se psy a každý pes, kterého vlastnil, dosáhl na nejvyšší stopně Britské Agility.
Díky agilitním zkušenostem pořádal po celém světě inspirační a motivační semináře v zemích jako je Holandsko, Belgie, Polsko, USA, Kanada a Japonsko.
Poté, co začal v mladém věku, Anthony získal zkušenosti v mnoha juniorských mistrovstvích, vyhrál juniorské mistrovství světa v roce 2007, stejně jako každý titul British Junior alespoň dvakrát. Anthony odešel z juniorských soutěží v roce 2009, poté co vyhrál Crufts juniorský titul počtvrté. Jako junior měl také úspěchy na seniorských soutěžích a stal se pravidelným účastníkem na všech hlavních britských špičkových soutěžích, jako je Crufts a Olympia. Také soutěžil za svou zemi na mnoha mistrovstvích světa FCI a European Open. Anthony a spoluzávodníci získali 2. místo v soutěži družstev na mistrovství FCI a také byl 2x v bronzovém družstu na European Open.
Anthonyho zkušenosti rovněž zahrnují koučování anglického týmu na World Agility Open, kde jako trenér má na kontě 9x zlatou, 7x stříbrnou, 6x bronzvovou medaili členů jeho týmu. Jeho tým říká, "Anthony získává to nejlepší z každého psovoda a psa a pracuje jako trenér na dosažení toho nejlepšího pro tým".
Velmi vážně se věnuje také rozvoji a výcviku mladých agility závodníků a má svůj mládežnický agility program s názvem Agility pro Juniory, kde poskytuje vysoce kvalitní školení pro juniorské závodníky. (www.agilityforjuniors)
Velká část tohoto programu nejnověji spuštěná je Open Junior Agility mistrovství, kde je vlastníkem mezinárodní agility soutěže pro závodníky mladší 18ti let.

 


Česky English Deutsch

Garant akce

Klub BCCCZ

Hlavní sponzor

Annamaet - Holistické krmivo pro psy a kočky
Annamaet - Holistické krmivo pro psy a kočky

Mediální partneři

Třebíčský deník

Sponzoři

Hafik - chovatelské potřeby

Labet.cz

Alavis - veterinary supplements for dogs,cats and horses

DIGI ZONE

ESKO-T s.r.o. Třebíč

Dorty Poskočil Třebíč

Pivo Březňák

LUKKA

HILAREM

Nakladatelstvi PLOT

U dvou psů

Duplex - tunnels

Sport Hobby


BAGOBABO |  Design by: J.L.