Novinky:

9. - 11. 6. 2023 - 21. Mistrovství České republiky border kolií 2023
Místo konání: Trutnov
Pořadatel: Lucie Vočadlová


29.01.2023Calibra Hlavním partnerem tohoto závodu se stala Calibra. Jsme moc rádi, že nás podpoří zrovna tento výrobce kvalitního krmiva. Nabízí produktové řady například pro aktivní psy, psy s citlivým zažíváním nebo kvalitní granule Calibra Dog Verve s vysokým podílem čerstvého masa.
 
29.01.2023Tamer Mistrovství sponzoruje firma Tamer. Firma z Kolína specializující se na výrobu psích potřeb v té nejvyšší kvalitě. Na jejich e-shopu naleznete kvalitní obojky, postroje, vodítka, ale i hračky, pelíšky a mnoho dalšího.
 
17.01.2023Krakonoš Mistrovství sponzoruje pivovar Krakonoš.
Pivovar se nachází v centru města Trutnova. Od roku 1994 provozuje pivovar trutnovská společnost Krakonoš spol. s r.o.
 
17.01.2023DOGBALLS Mistrovství sponzoruje Dogballs.cz, prodej kvalitních míčků. Míčky jsou vyrobené z přírodního kaučuku, tudíž jsou extrémně odolné až nerozkousatelné. Mezi velké plus patří to, že se drží na vodě, včetně lana, které je netáhne ke dnu. Tento český výrobek je zdravotně nezávadný a výborně skáče. Pro své pejsky si můžete vybrat variantu jak bez lana tak i s lanem o průměru 8cm, 6cm či 4 cm. S míčky si vyhrají jak malá, střední i velká plemena.
 
09.01.2023 - Představujeme vám rozhodčí pro letošní ročník:
Angelika Brandl - Rakousko
Jiřina Máčková - Česká republika
Olga Bazalová - Česká republika
 
31.12.2022 - Vážení přátelé border collií a agility,
dovolte mi vás informovat o drobné změně v programu, kterou jsme pro příští rok připravili.
Můžete se samozřejmě těšit na tradiční program s hrou Power & Speed a Speciálním závodem, který vyvrcholí nedělním finálovým během. Pochopitelně nebude chybět soutěž družstev se svým finále v podobě štafetového běhu a ani klasická soutěž našich starších psích parťáků “Oldies”.

Změnu jsme připravili pro mistrovské soutěže. Asi všichni trochu vnímáme posun agility stálé více a více k vrcholovému sportu, kdy není lehké čelit nástrahám tratí bez pečlivého a hlavně velice pravidelného tréninku. Jenže stejně jako jiné sporty mající své super hrdiny z mistrovství světa, i agility má svoje příznivce mezi lidmi, kteří se z různých důvodů již nemohou věnovat svému sportu na sto procent. Z toho důvodu budeme mít v roce 2023 mistrovství ve dvou kategoriích. V kategorii MASTERS, kde mohou soutěžit ti opravdu excelentně připravení, a kategorii OPEN, která bude náročností parkurů lehčí a bude přesně pro ty z nás, kteří agility také milují, ale ještě nedosáhli potřebné úrovně, anebo už se chtějí agility opravdu jen bavit, a nejsou připraveni na “extrémy” vrcholových nástrah. Na parkurech soutěže OPEN proběhne také mistrovství pro výkonnostní stupeň A1.
Více k soutěžím na pravidla nebo na FB stránce mistrovství.
 
 


Česky English

Hlavní sponzor

Calibra

Sponzoři

Pivovar Krakonoš

Dogballs

Tamer


 |  Design by: J.L.