Program mistrovství
Poznámka k prezenci - při prezenci je možné doladit družstva, nahlásit změny a vše potřebné. Vzhledem k tomu prosíme všechny o trpělivost a přijeďte včas nebo raději s předstihem. Děkujeme za spolupráci.
Prezence bude probíhat na stadionu vedle hlavního vstupu.
Bude označeno.
Čtvrtek 01.06.2017
Od 12:00 je možný příjezd do areálu a ubytování na místě.
19:00 - 21:00 - PREZENCE závodníků, přejímka psů
Pátek 02.06.2017
10:00 - 12:00 - PREZENCE závodníků, přejímka psů
Parkur A (Agility)
- 12:00 - 13:00 - prohlídka parkurů (60 minut)
- 13:00 - hra Power & Speed pro kategorii A1 (Petr Pupík)
- - hra Power & Speed pro kategorii A2/A3 (Jorge Pires)
- - Oldies - První kolo závodu (Agility) (Lee Gibson)
Parkur J (Jumping)
- 12:00 - 13:00 - prohlídka parkurů (60 minut)
- 13:00 - Speciální závod - 1.kolo (Jumping) (Lee Gibson)
- - Tachyon Trophy A1 kategorie (Jumping) (Petr Pupík)
18:00 Vyhlášení výsledků pátečních soutěží
19:00 - 20:00 - PREZENCE závodníků, přejímka psů
Sobota 03.06.2017
07:00 - 08:00 PREZENCE závodníků, přejímka psů
Parkur A (Agility)
- 08:00 - 09:00 - prohlídka parkuru (60 min)
- 09:00 - Speciální závod - 2.kolo (Agility) (Petr Pupík)
- 13:30 - 14:30 - prohlídka parkuru (60 min)
- 14:30 - Závod družstev - První kolo(Agility) (Lee Gibson)
Parkur J (Jumping)
- 08:00 - 09:00 - prohlídka parkurů
- 09:00 - Tachyon Trophy A2/A3 kategorie (Jumping) (Jorge Pires)
- - Mistrovství jednotlivců A1 kategorie - První kolo (Jumping) (Lee Gibson)
- 13:15 Vyhlášení dopoledních běhů
- 13:30 - 14:30 - prohlídka parkuru (60 min)
- 14:30 - Mistrovství jednotlivců A2/A3 kategorie - První kolo (Jumping) (Jorge Pires)
- - Oldies - Druhé kolo závodu (Jumping) (Petr Pupík)
Neděle 04.06.2017
Parkur A (Agility)
07:50 Vyhlášení výsledků sobotních soutěží
- 08:30 - 09:00 - prohlídka parkurů (60 min)
- 09:00 - Oldies - Třetí kolo závodu (Agility) (Jorge Pires)
- 10:30 - Speciální závod - Finále(Agility) (Jorge Pires)
- 12:00 - 12:30 Prohlídka parkuru
- 12:30 - Mistrovství jednotlivců A1 kategorie - Finále (Agility) (Jorge Pires)
- 14:00 - 14:30 Prohlídka parkuru
- 14:30 - Mistrovství jednotlivců A2/A3 kategorie - Finále (Agility) (Lee Gibson)
Parkur J (Jumping)
- 08:00 - 09:00 - prohlídka parkurů (60 min)
- 09:00 - Závod družstev - Finále (Jumping) (Petr Pupík)
17:30 Vyhlášení nedělních a celkových výsledků
18:30 Ukončení mistrovství
Časy jsou orientační, podrobnější časový harmonogram bude zveřejněn na místě.
Změny jsou vyhrazeny dle aktuální situace.